Українська версія сайту

Ректор академії вручив залікові книжки майбутнім магістрам

14-07-2014

Нещодавно закінчились фахові випробування для вступників, які виявили бажання продовжити навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр».

За традицією на початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять працівників органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службового обов’язку, а також поклали квіти до пам'ятника «Мужності, вірності, героїзму працівників МВС України». Після цього до учасників заходу звернувся ректор академії Володимир Чернєй, який у своїй промові подякував за прагнення до знань та підкреслив, що професорсько-викладацький склад академії зі свого боку робитиме все можливе, аби виховати майбутніх спеціалістів, які працюватимуть на благо Батьківщини.

Після оголошення наказу про зарахування, Володимир Васильович вручив залікові книжки майбутнім магістрам та відзначив, що цього року, незважаючи на складнощі у державі, особливо велика кількість кандидатів на навчання.

За результатами вступних випробувань в академії здобуватимуть знання 450 бакалаврів та спеціалістів за трьома спеціальностями: «Управління у сфері правопорядку», «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність». Тож побажаємо їм успіхів у навчанні!

Леонід Кальченко

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnizn@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
+ 38 (044) 246 94 91
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 17

X
X