Українська версія сайту

На честь Дня академії

08-06-2017

11 червня цього року виповнюється 96-та річниця створення нашого навчального закладу, який пройшов шлях від місцевих курсів міліціонерів Харківської губміліції до Національної академії внутрішніх справ.

Цій події ветерани навчально-наукового інституту заочного навчання (ННІ № 4) присвятили своє зібрання.

Серед присутніх були В.Д. Сущенко, Л.В. Кравченко, А.П. Мозоль, С.А. Костенко, В.С. Заяць, В.М. Стельмах, І.П. Росол, В.Я. Микитчик, Г.М. Братель, В.І. Крижний, В.Й. Мельник, Т.В. Плева, О.М. Правдивець, О.П. Прокопчук, С.І. Смілий, які із задоволенням згадували історію факультету (згодом він був реорганізований в інститут) та людей, які багато зусиль доклали для розвитку заочної освіти.

На честь Дня академії

Створена у 1960 році Вища школа МВС України, у своїй структурі не мала факультетів. Але вже в 1962 році згідно зі Статутом Вищої школи МОГП України, затвердженим Міністерством, в її структурі закріплено основний (денний факультет) і факультет заочного навчання. Понад 23 роки факультет очолював активний учасник Другої світової війни полковник Чугунов В.Г. На факультеті в свій час працювали майбутні ректори НАВС генерал-лейтенант міліції Моісєєв Є.М., генерал поліції другого рангу Чернєй В.В. і перший проректор з наукової роботи генерал-майор міліції В.Д. Сущенко.

На честь Дня академії

Так співпало, що днями в Леоніда Володимировича Кравченка, який на посаді начальника факультету, а потім проректора з заочного навчання 17 років очолював ланку заочної освіти, відмічав свій день народження. Присутні із задоволенням від щирого серця привітали Леоніда Володимировича і висловили слова вдячності, що працювали під його керівництвом.

Цьогоріч ветерани ННІ № 4 започаткували чудову традицію – відмічати День створення академії, яка вже впевнено наближається до свого 100-річного ювілею.

На честь Дня академії

Петро Коваль, заступник голови Ради ветеранів,
Олег Сівальов, голова первинного ветеранського осередку ННІ № 4

 

Контакти

Поштова адреса:

Пошта НАВС

03035 м.Київ-ДСП, пл.Солом'янська, 1

Електронна пошта:

Email НАВС

(для офіційних документів)
nnizn@naiau.kiev.ua

Телефони для довідок:

Телефон НАВС

Чергова частина
+ 38 (044) 246 94 91
телефон/факс
+ 38 (044) 206 79 17

X
X